Kolekce 100% BIO esenciální olejů Hanscraft - kolekce 2

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Kolekce oblíbených esenciálních olejů v BIO kvalitě.
Obsahuje: Eukalyptus, levandule, sladký pomeranč, borovice, citronová tráva

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
25.1.2024
Běžná cena 990 Kč
Ušetříte 100 Kč (–10 %)
890 Kč
Značka Hanscraft
Kategorie Esenciální oleje
 

Borovice (Pinus Sylvestris):

Svěží balzamická jehličnatá vůně. Má antibakteriální a protiinfekční účinky, působí na širokou škálu dýchacích potíží od běžného nachlazení až po astma, výborně uvolňuje zahleněné dutiny, pomáhá při infekcích močových cest a revmatizmu, posiluje při únavě.


Eukalyptus (Eucalyptus Globulus):

Kořenitá intenzivní kafrová vůně. Jeden z nejúčinnějších olejů při infekcích ORL, dýchacích a močových cest, napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriálním a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší. Nepoužívejte pro děti do 30 měsíců. Destilováno vodní párou z rostlin vypěstovaných v Portugalsku.


Levandule (Levandula Angustifolia):

Sladce bylinná, jemná, lehce květinová vůně. Všestranný olej vhodný k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění, zklidňuje a snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech, srdečních a emočních obtížích od arytmie až po deprese, hysterii či nespavost, vhodný v těhotenství a pro děti. Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku. Destilováno vodní párou z rostlin vypěstovaných ve Francii.


Citronová tráva (Cymbopogon Flexuosus):

Mírně citronová vůně. Působí antibakteriálně, ulevuje při svalovému napětí a bolesti hlavy. Podporuje laktaci. Jeho svěží vůně má vzpružující účinky - povzbuzuje a pomáhá při koncentraci. Destilováno vodní párou z rostlin vypěstovaných v Indii.


Slaký pomeranč (Citrus Sinensis):

Svěží typická pomerančová vůně. Jeden z hlavních protikřečových olejů, který pomáhá při žaludeční nevolnosti a podporuje vylučování žluči (zažívací bolesti, zvracení, pálení žáhy, podrážděný tračník, bolesti hlavy), ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi, má více harmonizační působení než pomeranč hořký. Lisováno za studena ze slupek italských pomerančů.

objem 5 x 11 ml