6 důvodů, proč si pořídit aroma difuzér

Když se řekne aroma difuzér, většina z nás si představí malou skleničku s dlouhými tyčinkami, které se v posledních letech usídlily v našich domácnostech. Ve světě už ale následují jiný trend: moderní ultrazvukové (ultrasonické) difuzéry esenciálních olejů. Tady je 6 důvodů, proč byste si také měli (minimálně) jeden pořídit:

Symbol_kour_barevny originální dekorace
 

Ultrasonické aroma difuzéry se vyrábějí v mnoha moderních designech a jsou tak skvělým doplňkem každé domácnosti. Studená pára vycházející z difuzéru navíc vypadá velice efektně, zaručujeme, že zaujme každou návštěvu.

Symbol_kour_barevny zvlhčovač vzduchu
 

Technologie keramické destičky, kmitající na dně difuzéru ultrazvukovou rychlostí, rozbíjí molekuly vody na mikročástice lehčí než vzduch. Tyto mikročástice pak stoupají vzhůru v podobě jemné, studené páry, která zvlhčuje vzduch v místnosti.

Symbol_kour_barevny vliv na zdraví
 

Kromě vody pro zvlhčení vzduchu přidejte do difuzéru také několik málo kapek esenciálního oleje. Tyto oleje nejen že voní nádhernými, přírodně čistými vůněmi, ale mají také celou řadu skvělých účinků na naše zdraví. Přečtěte si o nich v článku 6 skvělých účinků esenciálních olejů.

Symbol_kour_barevny odpuzují hmyz 
 

Kromě vlivu na naše zdraví a náladu, mají esenciální oleje vliv i na další obyvatele našich domácností. Vůně levandule, cedrového dřeva nebo třeba citronové trávy spolehlivě odežene komáry, moly, ovocné mušky a další podobné "vetřelce".

Symbol_kour_barevny jsou bezpečné
 

Kdo by nemiloval tu voňavou, tajemnou atmosféru, která vstoupí do bytu když zapálíme svíčku nebo aromalampu. Pokud ale máte malé děti nebo zvídavé domácí mazlíčky, nejspíš jste byli nuceni jejich používání omezit. Skvělou a zcela bezpečnou alternativou jsou ultrazvukové aroma difuzéry. Už žádný otevřený oheň, žádný rozlitý vosk. Jen studená pára a při případném převržení trocha vylité vody pokojové teploty. Napájení je přes síť na bezpečných 24V, při zalití elektroniky vodou se tedy také nic nestane. A když se voda odpaří, přístroj se sám vypne.

Symbol_kour_barevny ušetříte
 

Pokud Vám záleží na tom, co dýcháte, možná už teď kupujete 100% přírodní svíčky ze sojového nebo palmového oleje. V přepočtu na hodiny hoření Vás ale vychází dráž než jeden difuzér a několik esenciálních olejů. Esenciální oleje také zaberou méně místa a můžete je snáze měnit, když máte náladu na jinou vůni.

Jak ještě šetří moderní aroma difuzéry Vaši peněženku? Přírodní esenciální oleje mají prokázané účinky na zdraví a při jejich správném používání můžete přestat kupovat léky na rýmu, spaní, bolest i alergii. A to za vyzkoušení určitě stojí!